Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan töröljem magam myvipről?

Hogyan töröljem magam myvipről?

Figyelt kérdés

Tudom hogyan kell kitörölni az adatlapomat, de nekem az a nagy problémám, hogy az e-mail címem, amire küldik a levelet hogy megerősítsem a törlési szándékomat, az már rég nem él és nem tudok rá belépni. :S

Mit tegyek? Hogyan léphetnék be a címemre?


2009. jún. 19. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem ha pár hónapig nem lépsz be akkor törölnek! Mert már igy is túl van terhelve a myvip! Én is ki szeretnék lépni mert unom!!! Amugy az email cimed ha nem létezik szerintem lehet olyat csinálni hogy jelented hibajelentésnek! Remélem segitettem.
2009. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is pont ugyanez a gondom, h nem tudok belépni a régi email címemre amit a myvipen beállítottam, így nem tudom magam törölni. Írtam e-mailt az admin@myvip.com -ra és azt mondták, h ahhoz h leváltsák az email címem, el kell küldenem egy fényképes igazolványom képét, a régi és új email címem.
2009. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
bocsi elírtam az email címet: info@myvip.com :) az előbbi voltam..
2009. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!