Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet facebookon egy...

Hogy lehet facebookon egy olyan embert bejelölni akinek már teljesen betelt a profilja? (ismerősei)

Figyelt kérdés
Nem feltétlen sztárt szeretnék bejelölni, de nem tudom, hogy lehet, mert ha bejelölöm akkor kiír valamit.. ezek szerint többé azt az illetőt nem lehet bejelölni? és a feliratkozás az mire szolgál?
2012. ápr. 14. 21:31
 1/4 anonim válasza:
Én írtam neki, hogy töröljön már ki valakit és jelöljön be engem helyette :DDDDDD
2012. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
végülis :D:D és a feliratkozás az miért jó?
2012. ápr. 14. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Feliratkozásnál úgy látod a bejegyzéseket, hogy nem vagytok ismerősi kapcsolatban.


Akinek pedig 5000 ismerőse van, azzal nem érdemes ismerősi kapcsolatba lépni, mert közvetve rengeteg szemét fog az üzenőfalra kerülni (minél több ismerős, és ismerős ismerőse, annál inkább elvesznek a normális tartalmak a sok alkalmazás, játék, like, megosztás között).

2012. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! nincs sok ismerősöm, és nem is jelölök be ismeretlen embereket, de vele szeretnék kapcsolatba lépni!
2012. ápr. 15. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!