Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ugyanarra az internetre két...

Ugyanarra az internetre két gép csatlakozik (1 wifi/1 kábel), az egyiken aktív netet jelez a torrent a másikon passzívat. Miért?

Figyelt kérdés

egy darabíg mindkét gépen okés volt minen, aztán egy nap arra ébredtem, hogy passzívba váltott a torreentem. gondoltam no problémó, máskor is megesett már. vissza akartam állítani, de minden próbálkozásomra ezt a hibaüzenetet kapom: new rule conflicts with a UPnP rule. ugyanakkor a csajom laptopján minden okés.

ötlet? nagyon jól jönne egy kis segítség...



2012. ápr. 15. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg a vezérlőput windows tűzfal majd speciális beálitások na ittjön a lényeg kimenő szabályok fül,majd baloldalt új szabály kijelölöd a program fület majd tovább ez a programelérési ut itt megkeresed gondolom c:progrmafiles utorent exe majd tovább itt bejelölöd Engedélyezze a kapcsolatot majd tovább ott mindhárom kijelölése ismét tovább itt adszneki egy nevet majd befejezés .

2012. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, nem ez volt a gond, de végül megoldottam. thx
2012. ápr. 16. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!