Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Picasaba hogyan tudnám visszah...

Mandi30 kérdése:

Picasaba hogyan tudnám visszahozni a Picasa webalbumomat? Mióta van ez a google+, azóta az van benne és nem tetszik. Megoldás lenne rá? A google+-ba tölti most fel a képeimet és hát nekem nem nyerő a Picasa webalbum sokkal joob számomra.

Figyelt kérdés

#Picasában #google+ helyett #Picasa webalbum.
2012. ápr. 15. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:

A Google Fiókodon keresztül tudod elérni a Picasaweb lapodat, amin a fotók vannak.

[link]

Ha van gmail-od, akkor automatikusan van Google Fiók-od. Ha nincs, valamikor bármely email cimmel regizhettél.

2012. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja igen és ha előhozod a picasaweb-et, felül középen ott van, hogy Feltöltés. Ez közvetlen feltöltési lehetőség, vagyis a feltöltésekhez már rég nem kell a Picasa progi. Viszont jó ha van, mert egyrészt még onnan is lehet feltölteni, másrászt fotokeresésre és nézegetésre kiváló.
2012. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia

Köszönöm a segítséget,megnéztem, fiókom van gmail és elvileg be is van a web albumom hozzá jelőlve vagy is használhatom,csak egyszerűen nem tudom előhozni a webalbumomat.Azt hol kell pontosan?Picassám van és nagyon szeretem is,eddig ott volt a webalbumom,de ott már nem elérhető csak a google+,ezért vagyok most elkeseredett,hogy hogyan tudnám előcsiribálni és láthatóvá tenni a webalbumomat.

2012. ápr. 16. 09:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Oké, értem.

Bár én nem léptem be a Google+ szolgáltatásba /nem kedveltem meg!/, de biztos, hogy ettől kellene megszabadulnod és akkor

minden oké lenne.

Arra kell vigyázni, hogy törlésénél nehogy az egész Google Fiókot töröljed, mert akkor a gmailnak is annyi!

Jobb

felsősarokFogaskerék/Google+Beállitások/Fiókáttekintése

Profil és közösségi funkciók törlése

A profil törlése a Google+ profil-t törli, de vigyázz, a Fiók törlése az egész Google Fiókodat törli, benne a Gmail-t is!


[link]

2012. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Privi kérdésedre elment a válaszom.

A kérdéses link:

[link]

2012. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most futottam bele ebbe a problémába én is. A megoldás. Lépj be a picasaweb.google.com oldalon. Amikor átugrik a google+ oldalra, a felső menü sávban (fekete csík) megjelenik egy szöveg "Ide kattintva visszatérhetsz ... " (vigyázz ne kattintgass ide-oda, mert eltűnik). Az IDE szóra kattintva megjelenik a Picasa oldal.
2013. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!