Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome és Mozilla...

Szilvi & Argos kérdése:

Google Chrome és Mozilla Firefox használatakor egyaránt gyakran előfordul, hogy a Facebook-on a fotók helyén kicsi ikonok vannak. Hogy küszöbölhető ki a probléma?

Figyelt kérdés

Néha használ, hogy kijelentkezek, majd ismét be, vagy új ablakban újra indítom az oldalt, esetleg az egész számítógépet indítom újra...de gyakran semmi nem használ...

Mit tehetek ilyenkor???


Köszönöm a válaszokat!


2012. ápr. 15. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Proxy-t kapcsold ki
2012. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az micsoda és hol tudom kikapcsolni? Erről még nem hallottam :O
2012. ápr. 15. 20:39
 3/13 A kérdező kommentje:
Már 1-2 más programban is csak a képek kb. fele töltődik be...a többinél Explorerben piros X-ek vannak, Chrome-ban ikonok...mitől lehet ez? Mit csináljak, hogy minden fotót lássak???
2012. ápr. 20. 22:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Cseréld le az Adobe Flash Playert a legújabbra.
2012. ápr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Videókártya driverét frissiteni kell.
2012. ápr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor kipróbálom a legújabb Adobe Flash Player telepítését...ha nem oldja meg a problémát, akkor jön a vidikártya...

2012. ápr. 21. 11:28
 7/13 A kérdező kommentje:

A videó kártya frissítésénél azt írta ki a rendszer, hogy nem talált jobb programot, és hogy a videó kártya megfelelően működik...telepítettem új adobe flash playert...néha így sem látszanak képek a Facebookon

Mi lehet a hiba??

2012. ápr. 25. 10:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Virtuális memória kevés. Nézd meg: Tálca üres részére jobb egérgomb: Feladatkezelő, Teljesítmény.
2012. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elég a memória, megnéztem...szerintem azzal lesz összefüggésben a probléma, hogy mikor nagyon terhelt a Face, akkor szórakozik ezzel a problémával...
2012. ápr. 27. 10:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Aha. És CPU olyankor mennyi?
2012. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!