Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "veletlenül"ideiglenesen...

Mrzozo kérdése:

"veletlenül"ideiglenesen letiltottam magam Facebookrol, kb 10x vegigcsinaltam a passport elküldes cimü ablakot. Semmi. Kerestem vmi ügyfelszolgalati emailt oda is elküldtem semmi?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ideiglenes, magától visszaállt volna.

Mivel túl sokszor próbáltál belépni, jó eséllyel a biztonsági rendszer ezt észlelte, és most már emiatt vagy letiltva egy időre pluszban.


Hogy lehet véletlenül ilyet csinálni?

2012. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat az ugy volt h ..... összevesztem csajommal. ö a masik szobabol megvaltoztatta a jelszavamat amikor en bent voltam fb-n. en meg hirtelen felindulasbol ranyomtam az ideiglenes felfügesztes gombra h "ezt neked".akkor meg jo ötletnek tünt.... En azt hittem h a vilag valamelyik reszen ül egy bacsi a laptoja elött es azt figyeli ki csinal ilyen hülyesegeket es ra kattint a zoli aktivalasa gombra.am kösy a valaszt csumi.
2012. ápr. 16. 23:13
 3/7 anonim ***** válasza:

A felfüggesztés akkor ér véget, amikor újra bejelentkezel.

Mivel a jelszót is ekkor változtatták meg, két lehetőség maradt:

megnyitod a regisztrált címet, aktiválod az új jelszót, és hátha be is enged vele.


Vagy pedig a bejelentkezésnél mintha vissza lehetne vonni a jelszóváltoztatást, és akkor a régivel is beenged, a bejelentkezés pedig visszavonná a felfüggesztést.

2012. ápr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem enged be vele se regivel se uj jelszoval. a visszaaktivalo kod sem müködik..
2012. ápr. 16. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:
igy kell a csajoknak fontos infokat kiadni :P
2012. ápr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha megváltoztatta a jelszavad, akkor hogy tudtad inaktiváltad magad? ott kéri a jelszót..
2012. ápr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne azt boncolgassatok mar hogy törten hanem valaki irjon h a pi...ba kell vissza csinallnom.egyebkent nem kerte a jelszot.
2012. ápr. 18. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!