Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám így elosztani...

Hogyan tudnám így elosztani az internetet?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy a PC-men szervert szeretnék futtatni, ehhez viszont nem felel meg az az ip cím amit a bekötött router oszt ki, mert mások nem tudnak rá csatlakozni. Ezért mindig kihúztam a routert, viszont mostmár ez így nem mehet tovább, ezért ki kéne találni hogyan oldhatom meg, hogy a router is menjen, és a PC a szolgáltató (DIGI) által adott ip-t kapja. Én a hamachira gondoltam, mert az is ad ip címet, és jót elvileg mert rengetegen oldják meg így, csak hogy a hamachi fizetős. Szóval mit kéne tennem?
2012. ápr. 17. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A routerek virtual server lehetősége erre van.

Nyitsz a szeródnak egy portot és készenvagy

Vagy DMZ-zel és nem szarakodsz

2012. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! köszönöm a választ! leírnád nekem valamelyik lehetőség folyamatát?
2012. ápr. 18. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, először is kellene a router típusa, mert anélkül ennél részletesebben nagyon nem lehet mit mondani

Kideríted, hogy a játékszervered (vagy akármid, mert azt sem tudom), milyen portot használ

Ezután bejelentkezel a routerbe (192.168.1.1, például), megkeresed a virtual servers lehetőséget (vagy port forwarding, nem tudom az összes router kezelőfelületét)


és ott a géped ip-címére kinyitod a szerver portját


a gépednek, ha nincs neki, adj állandó ip címet, ezt a DHCP szerver Address Reservation menüpontja alatt teheted meg

2012. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!