Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan vonjak vissza ismerősne...

Hogyan vonjak vissza ismerősnek jelölést Facebook-on?

Figyelt kérdés
2 év alatt valószínű összejött elég sok még nem visszaigazolt ember, amit ha jól gondolom, nem lehet visszavonni, csak a személy adatlapján, viszont akit már 1 éve bejelöltem, eszembe se jutna. Mivel szeret a facebook letiltani jelölést. Hétvégén telt le egy 30 napos, bejelöltem egy ismerősöm új facebookját, már megint letiltottak 30 napra...most nem ajánlotta fel, hogy törölje az összes jelölést, de ezzel meg az a baj, hogy akit az utóbbi pár hónapban jelöltem be, azt nem szeretném elhagyni. Esetleg valami megoldás törlésen kívül? :D

2012. ápr. 18. 07:37
 1/1 A kérdező kommentje:
közben utánnanéztem, és novemberben drága facebook letiltotta a függőben lévő jelölések információit, pedig volt egy alkalmazás, amit már értek is, hogy működött...szánalmas ez az oldal komolyan...
2012. ápr. 18. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!