Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Törölt e-maileket vissza...

Törölt e-maileket vissza lehet valahogy állítani? (Freemail) Hogy lehetne? Esetleg valamilyen programmal?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a lomtárból is törölve lett, akkor sehogy.
2012. ápr. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Freemail Kuka fiókjára gondolsz vagy a gépen a Lomtárra?
2012. ápr. 19. 01:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2012. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pj0tr ***** válasza:
59%

-.-"

Ezért kéne valami alapszintű vizsga a számítógép meg a net használatához.

A freemail nem a te számítógépeden van. Csak a te géped jeleníti meg. Kb minthogy a dobozban sincsenek emberek, csak megjeleíti a filmet a TV.


Ha a freemail kukájából is kitörölted, akkor futhatsz egy kört az rendszergazdáknál. (Nem-nem az iskoládban, hanem a freemailes supportnak kell írni) Bár ha látják, hogy ennyire nem vágod a témát lehet elhajtanak valami hülye bullshittel.

2012. ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem vágom a témát, ezért is kérdeztem meg itt.

Szóval akkor nem lehet :(

De nem értem, az első válaszoló miért írta a Lomtárat?

2012. ápr. 19. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Az e-mail fiókoknál is van lomtár/kuka/szemét vagy bárhogy is hívjuk mappa.


Amikor a beérkezett üzenetekből törölsz valamit, az előbb oda kerül, majd onnan általában x idő után magától törlődik, vagy te is törölheted.


DE egy darabig ott van még a levél, pont emiatt, hogy ha valamit mégsem akarsz törölni meglegyen.


Erre mondtam, hogy ha ONNAN törlöd, akkor viszont már senki nem tudja neked visszahozni.

2012. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja, ez világos, Freemailes Kuka. Igen, ha onnan törlöm a levelet, akkor végleg törlődik.

Csak azt hittem, hogy a számítógépen levő Lomtárról volt szó (én csak azt hívom Lomtárnak), azért csodálkoztam, hogy kerülnének oda az e-mailek.

2012. ápr. 19. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!