Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Dark-Angel tényleg megszűnt?

Dark-Angel tényleg megszűnt?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Tényleg:


Az oldal sajnálotos módon megszünt! Nagyon sajnáljuk, hogy így alakult, de nem volt más választás! 2012.04.17.-én házkutatást tartottak és felszólítottak, hogy a szervert minél hamarabb kapcsoljam le. 2012.04.18.-án sikerült elérnem a szervert, és az oldalt lekapcsoltam. Újraindulás nem lesz hiszen az utóbbi időben nem tudtam gépnél lenni, és a nyomozók szerint több szerzői jogvédett tartalom került megosztásra. A szabadságát ilyen esetben szerintem senki sem tenné kockára, ezért a felkérésnek eleget tettem, és az oldalt megszüntettem! Legyetek sikeresek az életben! Köszönjük nektek az elmúlt éveket, nagyszerű közösség volt!


"Soha nem vagyunk annyira elveszve, hogy az Angyalaink ne találnának ránk."

(Stephanie Powers)



Elérhetőség:

darkangeltracker@hotmail.com

2012. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez milyen oldal volt?
2012. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Torrent oldal volt .
2012. máj. 2. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!