Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az nem baj, ha a google...

Az nem baj, ha a google dokumentumokba zenéket is feltöltök és nem csak dokumentumokat?

Figyelt kérdés

Valaki, írta, hogy már csinálják googleék, hogy nem csak dokumentumokat, hanem más fájlokat is lehessen majd rajta tárolni! Utánajártam hát nekem fizetőset dobott ki! Ezért én most a google dokumentumokra teszem fel a fájljaimat! Kérdésem a következő:


Tud-e valaki valamit erről az egész tárhelyről (az új tárhely)?


És, hogy nem baj-e az, hogyha a google dokumentumokba teszem fel a fájljaimat (zene video stb)



2012. ápr. 20. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerzői jogi témát érintve természetesen nem oszthatod meg más szellemi termékét. A Youtube is a Google tulajdona, és köztudott milyen szintű szűrés van most. Biztos nem lesz belőle warezoldal a tárolt filmek, zenék miatt.


Itt egy FAQ:

[link]


"Google respects the rights of copyright holders, and requires that users have the legal right to upload and share the contents of their files on Google Docs. We comply with the Digital Millennium Copyright Act (DMCA) and other applicable copyright laws, and promptly remove infringing content when properly notified. Repeat infringers' files are removed and their accounts are terminated."


"A Google tiszteleben tartja a szerzői jogok tulajdonosának jogait, és arra kéri a felhasználókat, hogy rendelkezzenek a joggal, ami által feltölthetnek és megoszthatnak tartalmat a fájljaikkal a Google Dokumentumokban.

Mi megfelelünk a DMCA és egyéb alkalmazandó jogi törvényeknek, ezért azonnal eltávolítjuk a jelentett jogsértő tartalmat.

A visszaeső szabálysértők fájljai eltávolításra kerülnek, és fiókjuk törlésre kerül."

2012. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én azt nem osztom meg senki mással csak magamnak töltöttem fel. Nem akarom, megosztani, azt, csak magamnak töltötöm fel, hogy egy kicsivel több hely legyen a gépemen
2012. ápr. 20. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
a kor válaszd a SkyDrive alkalmazást ők nem szűrnek és végtelen a tárhely
2012. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!