Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Gmail a véleményem nélkül...

A Gmail a véleményem nélkül megváltoztatta a fiókomat "új" kinézetűre. Nem lehet ezt valahogy vissza állítani régi, megszokott felületre? Nagyon zavar, hogy megváltoztatnak dolgokat úgy, hogy meg sem kérdeznek róla.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha valaki szolgáltatását használod, akkor azt csinálod amit ők hagynak, így amikor azt mondják hogy most új rendszer jön, nem fogják megkérdezni hogy ki akar váltani. Mindenki, aki tovább használja az oldalt, az automatikusan halad a változásokkal.


Ilyenre ne számíts egyik oldal sem, hogy majd téged meg fog kérdezni hogy kérni, hogy tetszik-e egy ötlet, és akarod-e. Ha ők akarják, akkor váltás lesz. Amúgy is a változások többsége nem szokott rossz lenni, csak szokatlan, az emberek pedig meginognak amikor a jól megszokott talajt kihúzzák alóluk. Lehet csak rá kellene szánni az időt arra hogy megismerd az újdonságokat, és vagy rájössz hogy talán jobb lett mint előtte volt, vagy majd beletanulsz, és szokod az újat.

2012. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló:) A legteljesebb mértékben osztom a véleményed. Ráadásul a gmail ingyenes, ha mondjuk fizetnénk érte, még meg is érteném, ha valaki bosszankodik az új kinézet miatt. Én amint megtudtam, hogy új felület lesz, azonnal váltottam, és mit ne mondjak, remekül testre tudom szabni, úgy állítom be ahogy nekem tetszik. Én nem igazán értem azokat, akik berzenkednek az újítások miatt, írom ezt 57 éves fejjel:)Tanulni jó, új tapasztalatokat szerezni detto! Nyomtam a zöld pacsit:)
2012. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves 92% -os válaszoló. Még annyit, hogy én mindig lesem a válaszaidat, és valahogy mindig azonosulok veled ami a válaszokat illeti. Valahogy úgy érzem, mindig a lényegre tapintasz, és a válaszaid is ezt tükrözik:) És mindig adom a zöld kezecskét:) üdv. /második válaszoló/
2012. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Közvetlenül a belépés után rá kell kattintani az alul lévő "Alap html nézet betöltése" linkre.


[link]

2012. ápr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nagyon köszönöm zseniális Vagy!Mindenkinek véleményével egyetértek,de ha már ilyen konzervatív az Ember 57 évesen ....akkor ragaszkodom a régihez .Köszönöm
2012. ápr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Közvetlenül a belépés után rá kell kattintani az alul lévő "Alap html nézet betöltése" linkre."

-Köszönöm! Legalább valaki a kérdésre is válaszolt, nem pedig nekiállt filozofálni az élet nagy változásairól.

2012. ápr. 23. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm "utolsó"! 100% :)
2012. ápr. 26. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!