Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet YouTube-on...

Hogyan lehet YouTube-on videókat nézni gyengébb gépekkel? Nincs erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyenge az a gyenge gép?
2012. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zsomkovacs ***** válasza:
Próbáld meg Free Download Manager-rel (vagy bármely neked tetsző letöltéskezelővel) letölteni a videót a gépedre, majd onnét megnézni (Media Player Classic pl. megnyitja).
2012. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg van GPU gyorsítás a flash videókhoz, sőt gyakorlatilag is, hiszen amikor Youtube videokat nézek, a GPU-m melegebb lesz 10C fokkal és picit feljebb kapcsol rajta a ventilátor is. Gondolom ehhez elég egy olcsóbb HD-s videokari is (pl HD3450).
2012. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én regizett vagyok, de lehet, hogy nem regizettek esetén is érvényes: szabályozhatod, hogy milyen minőségben közvetitse neked a videokat.

Gyenge gép esetén a legkisebbet pontozd be és mentsd le, azaz itt és ekképpen konfiguráljad a lejátszás minőségét:


[link]

2012. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A regisztrációhoz semmi köze nincs a videó lejátszásának.

Indíts el egy videót és ha minőséget akarsz változtatni ,

Akkor ott van jobb oldalt alól egy fogaskerék féle ikon .

Katt rá és feljön egy kis ablak .

Változtasd meg a minőséget mondjuk 360p.

2012. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

okostojás vagy, én nem mondtam biztosra, a lehet szót hsználtam. Amit leirtál eléggé közismert, de akkor mindig állitgatni kell neki.

Ha viszont az általam linkelten állitja be, akkor nem kell...

2012. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

-Állíthatod a videó felbontását a jobb alsó sarkában, a legkisebb a 240

-Firefoxhoz van olyan kiegészítő, ami rosszabb minőségűvé varázsolja a flash cuccokat, így nem terheli annyira a gépet.


És igen, van hardveres gyorsítás is.

2012. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!