Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtubra feltöltöttem az...

Youtubra feltöltöttem az egyik videóm és nem szólt alatta a zene és utána nem tudtam más zenével sem feltölteni azt írja hogy másod példány ha az elsőt törlöm akkor ezt feltudom tölteni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen zene van alatta? Ha nem a te tulajdonod, akkor a rendszer letiltja a videót vagy némítja a hangot, mivel szabályellenes más művét megosztani (hacsak nem free licence).

Ebben az esetben ne tölts fel több ilyen tartalmat, mert a rendszer nem fogja engedni, és néhány alkalom után a fiókodat is letiltják. A szabályszegés miatt például már nem tölthetsz fel 15 percnél hosszabb anyagot, és a partnerprogramban sem vehetsz részt.

2012. ápr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
30 mp vidi saját zeném de nem enged mert másodpéldánynak mondja (az előzőn nincs zene de nem tom feltölteni mert az is fenn van)
2012. ápr. 22. 11:18
 3/4 A kérdező kommentje:
van egy benny benassi részlet is a végén de az kb 3 mp hosszú és csak a zene végéből
2012. ápr. 22. 12:02
 4/4 A kérdező kommentje:
áh nem kell mert rájöttek hogy hibáztak és feltették
2012. ápr. 22. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!