Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom előhozni a...

Hogyan tudom előhozni a gmail-en belül a learchivált leveleket?

Figyelt kérdés
Már többször kerestem , még direkt ki is próbáltam, h learchiválok vmit és visszakeresem az összes levél közül mert tudtam a dátumot. de mint ha megsemmisült vna.ha vki tudja h a gmail ienkor hová teszi az archivált email-eket kérem írja meg.fontos lenne.köszi. zs.

2012. ápr. 22. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Beállítások > szűrők>keresd meg amit arhiváltál

katt:szerkesztés >csinálj hozzá egy cimkét + jelöld ki hogy a szürő alkalmazása x db beszélgetésre is .Leokézod.

A bal oldalon a beérkező levelek alatt a cimkék között megtalálod,a cimke nevét amit létrehoztál

2012. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors segítséget.....de ez a gáz....nm találom....mint ha egyenesen kidobtam vna ....nincs ...felszívódott....kész....ha most csinálok egy próba email-t és learchiválom...már megszűnt létezni....de azért köszi....
2012. ápr. 22. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:

HA learhiválsz vmit azzal a beérkező levelekt átugorja

ha nem adod meg hogy hova tegye,nem is fogod megtalálni

2012. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beállítások >szűrők alatt kell lennie egy szűrőnek ami alapján arhiváltad
2012. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi ...rem sikerül....
2012. ápr. 22. 11:12
 6/8 A kérdező kommentje:
nm jelenik meg semmi...csk h mien új szűrőt szeretnék beállítani.....de ezzel már nm tudok egy 3évvel ezelőtti levelet előhozni....sajna...de köszi a segítséget..
2012. ápr. 22. 11:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Bal oldali cimék(Beérkező levelek, Spam stb)alatt Összes Levél cimkére kattintva ott kell lennie az arhiváltaknak is
2012. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi..én is így kerestem.....még először....de most sikerült...2 direkt archív email is megkerült....amit kipróbálás miatt küldtem magamnak...ezek szerint amit keresek ...a régi....az véletlenül kitörlődött...kösy a segítséget ....:)...legalább tudom h nm veszik el ....csk úgy....:)
2012. ápr. 22. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!