Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A lentebb vázolt szempontból...

A lentebb vázolt szempontból is ingyenes a wifi? ( Ilyen kérdés még nem volt! )

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a mobilszámlámat nem befolyásolja ha használom a wifit, mert a telefon szolgáltatónak semmi köze hozzá, tehát ebből a szempontból ingyenes, de az otthoni internet szolgáltató sem számol fel külön valami adatforgalmi díjat, ha itthon mobilon wifin keresztül youtube-on nézek videokat vagy valamit letöltök telóra? Invitel a szolgáltató és korlátlan a net. Mivel korlátlan, ezért úgy gondolom az lenne ésszerű, ha ezesetben nem kéne semmit külön fizetni, de inkább megkérdezem nehogy meglepetés érjen a jövő havi számlánál.

2012. ápr. 22. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben is ingyenes.
2012. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak megerősíteni tudom az elsőkét : ingyenes
2012. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha már megkaptad a válasz(természetesen ingyen van), akkor tanulhatsz is egy kicsit a kérdésből:

Arra gondolok, hogy honnan is látná az internetszolgáltatód, hogy az otthoni wifis routeren keresztül internetezel telefonnal, honnan látná, hogy az eszköz telefon?

Másrészt, ha ez a terület neked homályos, vagy teszem azt profik és megoldják (elviekben lehetséges következtetni), akkor mi közük hozzá?

Egyébként azért írtam mert érdekes kérdés, de eléggé nyilvánvaló a válasz

2012. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sejtettem, hogy így van, de nekem azért nem volt annyira nyilvánvaló :). Igen, mondhatni kissé homályos a téma. Meg van a szolgáltatóknak egy olyan tulajdonságuk, hogy kiskapukkal, olyan dolgokkal trükköznek amikhez egy átlag ember valószínűleg nem rendelkezik kellő információval (úgy alakítják, hogy ez így legyen és erre építenek is), és a lényeg mindig csak egy dolog, hogy fizess. Ezért inkább a biztosra mentem! Köszönöm a felvilágosítást :)!
2012. ápr. 22. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!