Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok népszerűséget...

Hogyan tudok népszerűséget szereznem youtube profilra?

Figyelt kérdés
Van sok érdekes videóm.De alig van nézetsége.Valahol lehetne hirdetni videókat meg ilyesmit?Mondjuk ez is egy jobbik videóm: http://www.youtube.com/watch?v=revwiVg_zes
2012. ápr. 22. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hali!

Én megnéztem a videóidat, de ki kell hogy ábrándítsalak. Jó egyszer meg lehet nézni őket de igazából abszolút semmitmondó mind. Ne várd hogy ezekre milliós nézettséged lesz, mert semmi egyediség vagy szenzáció nincs bennük...

2012. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólóval kell egyetértenem. Sajnos ezek a videók nem fognak népszerűvé tenni. Túl egyszerűek. Felvettél egy kis játékot, és alávágtál valami zenét. Ez így kevés, és hát, nem elég minőségi.


Ha már mindenképp játékokkal akarsz népszerűvé válni, akkor

- legyenek hosszabbak (bár ez relatív)

- érdekesebbek

- igényesek


CSODÁT VISZONT NE VÁRJÁL. Mert ahhoz, hogy több ezres, vagy pusztán egy 100 ezres nézettség összejöjjön, valóban jó videó, és szerencse kell.


Hogy egyáltalán esélyed legyen, látványosabb és igényesebb effektet kell használnod, és tartalmasabb videókat készíteni.

Az, hogy nyuszi ugrálsz CS-ben senkit se fog érdekelni, már bocs.


Találj ki valamit, amit aztán tovább tudsz vinni. Például vicces jelenetek játékokban, vagy a legjobb fejlövéseid cs-ben, stb.


Aztán adj meg olyan tageket, amik a legjobban leírják a videót. Meg mások videóira is beteheted amolyan válaszvideóként - már ha valóban köze van hozzá.

2012. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Értettem.Akkor igyekszem ezeket betartani
2012. ápr. 23. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!