Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook timeline képméret?

Facebook timeline képméret?

Figyelt kérdés
tudom, hogy 851*356 pixel, nekem mégis azt írja ki, hogy válasszak másik képet, ami legalább 399 pixel széles. hiába nagyítok rajta( a magasság is 400 felé), mindig ezt írja ki. valaki tipp?

2012. ápr. 22. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez elég érdekes. Amúgy 851×315 a borítókép mérete az idővonalon, úgy tudom. Formátuma milyen annak, amit fel akarsz tölteni és hány kb?


Hogy csinálod? Feltöltöd simán FB-ra és albumból kiválasztod, vagy egyenesen idővonalra szeretnéd kiválasztani a gépedről a képet?

2012. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

viszont most gondolkoztam, rájöttem, hogy amit te írsz, az oldalaknál van.


"Cover photos are 851 pixels wide and 315 pixels tall. If you upload an image that's smaller than these dimensions, it will get stretched to this larger size. The image you upload must be at least 399 pixels wide."


Szóval ott van az, hogy 399 szélesnek kell lennie a képnek. Nagyobb / más képpel mi a helyzet, ott is ez van?

2012. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jpg formátum, és 106 kb. egyből borítóképként akarom feltölteni. egy rendes hátteret enged beállítani, de ezt nem. pedig nagyítottam rajta. de ha nagyon nagyra veszem, romlik a kép minősége. méretre egyébként megegyezik az előző képpel, ami fent volt fb-on, ezt mégsem tudom felrakni. lehet, hogy a rendszerrel van valami... szerintem.
2012. ápr. 22. 22:14
 4/4 A kérdező kommentje:
képzeld, sikerült! :) nem változtattam semmit rajta, se méretet semmit, és ma beléptem és felrakta simán. :D Fura ez a facebook :D :D azért köszi a válaszokat!!
2012. ápr. 23. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!