Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik jelenleg olyan mobilin...

Létezik jelenleg olyan mobilinternet, aminek van 30 napos kipróbálási ideje?

Figyelt kérdés

Mikor bevezették, akkor volt ilyen lehetőség, hogy 30 napon belül visszaadható és csak a forgalmi díjat kellett kifizetni.

Létezik ilyen jelenleg?

Nyaralni megyünk, és csak arra az egy hétre kéne valami...


2009. jún. 21. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. De van hasonló, pl: [link]
2009. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezt használom,ha csak alkalmanként kell .Egy ingyenes SMS-t kell küldeni és egy perc múlva lehet netezni.Hűség,kötöttség,büntetés nincs.A keretet túllépni nem tudod.Egy megrendelés max egy hónapig él,bármikor meghosszabbítható,lemondható.


[link]

2009. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt használom, méghozzá az 1500 forintosat. 1500 forint az manapság már nem pénz, és próbaként mindenképpen jó. Aztán ha nem tetszik nem hosszabbítasz.
2009. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha előfizetéses vagy a vodánál akkor az ojan bekapcsolom a netet az egy ik napon mondjuk ma 22 én és ha 28 ig kell akkor majd kikapcsoltataom 28 án ez kb 7 nap össz ezt a voda részarányosan fogja neked kiszámlázni

pl az 5GB net jük az 5000 ft egy honap . 7 nap meg kb 1200ft

viszont az 5GB adatot se forgalmazhatod le csak az arra eső részét vagyis kb 1.2 MB de sz sztem sokra elég

vagy csak emailekre akarod akkor van kissebb csomagjuk azt fizesd elő aszem 2000ft és 200MB havonta vagyis 1 hét 500ft és 50MB tudsz az emailre elég sok

de a mobil email az sokkal olcsobb és gyorsabb is ez t minden szolgáltato megmondja hogy van

2009. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utánajárok.

Még érdekelne esetleg olyan megoldás is, hogy csak az adatforgalmat fizetem ki.

2009. jún. 22. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!