Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem nyílnak meg egyes...

Elfendel kérdése:

Miért nem nyílnak meg egyes honlapok?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy vannak egyes weblapok melyek nem nyílnak meg a gépemen. Próbáltam már Google Chrome-al, Firefoxal Internet Explorerrel, de mindig csak ugyanazok az oldalak nem jönnek be (pl.RTL Klub honlapja). Elkezd tölteni de utána csak küszködik-küszködik, de nem tölt be rendesen, vagy egyáltalán be sem tölt. Az idegesít ebben a legjobban, hogy ugyanezzel az internet kapcsolattal a család többi gépén semmi probléma.

Lehet, hogy valamelyik videó kodekem ütközik ezen honlapok programkódjával vagy mi?


2012. ápr. 24. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A videó kodeknek nem sűrűn van köze a weboldalak forrásához. Amiket leírtál azok alapján a te gépeden van a gebasz. Lehet hogy már régen lett újracsapva a windows (ha az van :D), néha nem árt neki egy újrarakás, telitődhet a registry is ha nincs takarítva. Sok hiba lehet, szerintem ezt így vaktában senki sem tudná megmondani. Windows reinstall, vagy valami rendszertisztító program pl.: Winoptimizer, advanced SystemCare, Ccleaner. Szemezgess van elég :D
2012. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát pl. az rtl sok helyen silverlightot használ.

Meg lehet állítani, hogy mennyi ideig próbálkozzon az oldal betöltésével. Lehet túl hamar feladja. Flash frissítés megvolt?

2012. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló gondjaim voltak. Az Eset Smart Security5 tűzfala volt a hunyó. Modulfrissités után bolondult meg, jeleztem a hibát (mobilnet hotspottal a netem), ügyfélszolgálat elküldte, mit kell beállítanom. Azóta rendben működik.

Lehet, hogy nálad is a tűzfal vagy a router okozza ezt.

2012. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És az a beállítás személyre szabott vagy én is be tudom állítani ez enyémen, mert nekem is Smart Security 5 van. Ha lehet le tudnád írni mit kell beállítani?
2012. ápr. 25. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:

A Sicontact support válasza:

"Kérem nyissa meg a Smart Security kezelői felültét, majd nyomjon egy F5 gombot. A részletes menüben a Hálózat -> Személyi tűzfal -> IDS és további beállítások részem jobb oldalon az Engedélyezett szolgáltatások alcsoportban pipálja be az "Inaktív TCP-kapcsolatok fenntartása" opciót, majd a Behatolás-felismerés(IDS) alcsoporton belül legalul vegye ki a pipát a "Nem biztonságos címek letiltása a támadások felismerése után" opció mellől, majd okézza le a beállításokat".

2012. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!