Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért CSAK publikus torrenteke...

Miért CSAK publikus torrenteket tudok seedelni?

Figyelt kérdés
meghívós oldalakon 1 büdös bájtot nem akar visszaseedelni,pedig nem vagyok bunkó,aki lelép seed után.miért van ez?

2012. ápr. 24. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Van kinek tölteni? Nincs túlseedelve a torrent? Nem csak partial seederek vannak leechernek jelölve? Nem túl alacsony a feltöltési sebességed?
2012. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
van kinek tölteni,nincs túl sok seeder sem.az a baj,hogy mindegyik torrenttel így vagyok.nem lehet,hogy azért van,mert elég szar a feltöltési sebességem(mert sajnos az)?
2012. ápr. 24. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha vannak rajtad kívül gyorsabb feltöltők, rájuk fognak a letöltők kapcsolódni. Sokszor csak az segít, amíg megvárod hogy lelépjenek a gyors feltöltők, és maradj letöltő aki nagyobb eséllyel kapcsolódik rád.


Ezen felül akinek 0 a sebessége, és letöltőnek van jelölve, az partial seeder. Mivel nem töltöttek le mindent, így letöltőnek vannak sorolva, miközben a letöltéssel már végeztek és feltöltenek. Őket ki is kell vonni a lehetséges feltöltők közül. Lehet ez után már nem is marad igazi letöltő vagy csak kevés, amihez képest arányaiban több feltöltő van, így a túlseedeltség és a lassú feltöltési sávszéled miatt nem kapcsolódnak rád.

2012. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:( ez kár :(

köszönöm a válaszod.

2012. ápr. 24. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:

"1 büdös bájtot sem"


asszem ha van több mint 1 torrented akkor erre nem magyarázat a partial seed


esetleg passzív vagy? de az a publikust is érinti..

2012. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem,hogy passzív vagyok.amúgy letöltöttem egy kisméretű fájlt,amihez rengeteg seeder van,azt(lassan ugyan),de elkezdte seedelni.
2012. ápr. 25. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!