Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hol tudom beállítan...

Facebookon hol tudom beállítani, hogy aki nem ismerősöm, az semmit ne lásson az adatlapomon?

Figyelt kérdés

sajnos nem tudok angolul, és az adatvédelmi résznél így elakadtam... légyszi szájbarágósan segítsen nekem valaki!

köszönöm!


2012. ápr. 24. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdetnek talán átállíthatnád magyarra.

Account settings > General Account Settings > Language > Magyar > Save Changes

Rögtön könnyebb dolgod lesz. A beállítások nagy része le van fordítva.


Adatvédelmi beállítások:


- Kezeld az alapbeállításaidat

Mivel láthatólag nem értesz hozzá, az "Ismerősök" lehetőséget ajánlom. Ekkor a láthatóságot az ismerőseidre korlátozza.

Egyénit választva meg teljesen személyre szabhatod, hogy milyen baráti körök, személyek láthatják amit a faladra írsz.


- Hogyan lépsz kapcsolatba, Idővonal és Megjelölések

Ennél a kettőnél szintén törekedj az Ismerősök/Ismerősök ismerősei beállításokra.


- A korábbi bejegyzések nyilvánosságának korlátozása

Itt lehetőséged van arra, hogy az összes korábbi kiírásodra alkalmazd a jelenleg beállított adatvédelmi beállításokat.

Nem ajánlott, ha már voltak külön-külön testre szabott üzenetek.


Ha mindent beállítottál, akkor a profil oldaladon az "Adatok frissítése" menü végén van egy fogaskerék. Arra kattints rá, és válaszd a "Megtekintés mint..." lehetőséged.


Ekkor facebook megmutatja, hogyan is látják _ismeretlenek_ az oldaladat. Ha itt valami olyan látható, amit ismeretlenek elől szeretnél elrejteni, akkor menj vissza az adatvédelmi beállításokhoz, és nézd át a lehetőségeket.

2012. ápr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!