Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore. Cc oldalra fizetés...

NCore. Cc oldalra fizetés nélkül hogyan lehet bejutni?

Figyelt kérdés
uyge most nyílt regisztráció van, be is léptem, de belépés után mindig az aktiváláshoz dob ki. itt a gond csak az, hogy valami talalka.hu oldalon regeljek több ezer Ft-ért, és utána teljes jogú felhasználó lehetek. Ez most hogy van? ekkora átverés az oldal? egyik barátom anno 2 évvel ezelőtt csak e-mailt erősített, és INGYEN tag lett. ezt nem írták a regisztrációnál, hogy fizenti is kell..
2012. ápr. 27. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Valakinek fizetnie kell mindenképpen. Ha nem te fizeted ki az utalást, akkor egy belső tagnak kell a támogatást, ingyen jelenleg nem lehet bekerülni. Mindegy mi volt a múltban, a jelenben ez a rendszer.


Nem kell a talalka.hu oldalra regelni, ez csak egy lehetőség, hogy oda is kapsz belépést ha akarsz.


Ha pedig kifizeted a mostani belépési díjat, akkor az egyszeri alkalom, de a profil korlátlan ideig használható lesz az oldalon.

2012. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért ez már egy kicsit gusztustalan, remélem bezárják az oldalt ahogy kell. Itt már nem arról van szó, hogy INGYEN megosztunk, ez már üzletszerűen elkövetett kalózkodás.
2012. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Én is regisztrálnék, jött is e-mail, aztán engem is ugyanez a szöveg, találkás vacak fogadott.

Most akkor ingyen tudok regisztrálni? igen vagy nem?

2012. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A majomparádé is ilyenek miatt szúrta el, ma már sehol nincs. Pedig a majom-ncore-bithumen hármas volt évekig (a kezdetekkor) az elit.
2012. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
hát ezt tényleg kiírhatták volna...
2012. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#3 értelmezd, de le van írva, hogy nem. Támogatásért cserébe lehet bekerülni, ami a paypal után most sms-formában is lehetséges. Eddig is fizetni kellett a bejutásért, töredék jutott csak be ingyen a hónapok végén (most már az sincs).
2012. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
csak az a baj ezzel,hogy most tolják az ember pofájába,hogy fizetni kell.aki mindenképp felregelne,annak olyan mindegy,hogy most,vagy esetleg már 3 hete kiírják.szerintem ez így nagyon parasztul sikeredett.
2012. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát igen. engem nem is a pénz idegesít legjobban, hanem hogy a jelentkezésnél ki se írták! e-mailben se kaptam róla infót, és ez nagyon aggaszt engem.
2012. ápr. 27. 16:33
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Éppen ezért kell megtanulni angolul, és ott van az n+1 ingyenes torrentoldal, sok helyen még regisztrálni sem kell
2012. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Úgy lehet bejutni ingyen, ha megvárod a hó végét, amikor összejön a 100%-os támogatás és van bent egy ismerősöd, akinek van elég pontja és megfelelően magas rangja, ahogy meghívót küldjön.

Ha azzal mész be, ingyenes.

2012. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!