Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy deríthetném ki, hogy ki ő?

Hogy deríthetném ki, hogy ki ő?

Figyelt kérdés
FB-re regélt egy titkos névvel valaki, aki írogat egy csomó embernek, h szeretsi, stb. De csak hülyeségből. Nekem is. Azt mondja ismerem őt. De a nevét nem hajlandó megmondani. Amúgy két emberre gondoltam, aki esetleg lehet. Esteleg mondjak neki valami nagyon durva dolgot, ami nem igaz, de úgyse tudja magába tartani. Így talán kicsit visszakövethető lesz, hogy ki kezdte terjeszteni. Avgy egyéb ötlet? Az a baj, hogy pár srác, akikkel akkor lógtam már nem tartjuk a kapcsolatot, mert csak egy fiú miatt voltam velük, aki közben összeszedett egy másik csajt:D
2012. ápr. 27. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki érti a kérdést jelezze!
2012. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah:DD Szóval az a pár srácos mondat. Őrájuk gondoltam. hogy esetleg lehetnek. De nincs tippetek, hogy deríthetném ki, hogy ki az akié a profil?
2012. ápr. 27. 15:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy vörös vagyok, szóval red segíthetnél:DD
2012. ápr. 27. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel vörös vagy segitek. Érdemes arra is gondolnod, hogy nem is fiú az aki irogat, hanem egy mókás barátnő.

Na, most aztán kattoghat az agyad egész héten:-)


Megmondom mi a megoldás. Ha fiú akkor mond meg neki tudod ki ő, legalábbis nagyon szeretnéd ha ő lenne az, de azt ne áruld el kire gondolsz. Egyféleképp tudja bebizonyitani, ha felhiv. Hivjon fel, várod a hivását.


De ha ezt nem teszi akkor letiltod és nem fogadsz tőle több üzenetet.


Ha fiú ennek nem fog tudni ellenállni hiszen ezért csinálja az egészet, ha lány akkor nem fog felhivni, igy nem kár azért ha letiltod hisz csak egy lány viccelödik midnenkivel.

Ha fiú és nem hiv fel akkor meg rosszindulat vezérli és nem kár érte ha letiltod, végén még kiteregeti privát beszélgetésetek minden részletét valahol.


Már az is egy komoly szűrő hogy kell neki a telefonszámod a hiváshoz vagy már alapból tudja.

2012. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi vöröstárs:DD Megpróbálom az ötleted!
2012. ápr. 27. 16:15
 6/7 WFox válasza:
Ez jó ötlet. Majd jelezd, hogy hogy sikerült.
2012. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta még nem volt fent:/ Amgy az emailjét próbáltam feltörni, lés oda jelszót küldeni, de nem jött össze. Azt hitem, ez már veszettt fejsze nyele..
2012. máj. 5. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!