Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Twitteren hogy tudom beállítan...

Twitteren hogy tudom beállítani, hogy kapjak az androidos mobiltelefonomra értesítést, ha egyes személyek kiírnak Twitterre valamit vagy üzenetet küldenek nekem? Légyszi aki tudja, írja meg!

Figyelt kérdés

Van internet a mobilomon, tehát tudom használni a Twittert rajta, de azt szeretném beállítani, hogy ha X vagy Y kiír valamit a Twitterre, akkor kapjak a telefonomra értesítést (de ne csak akkor lássam az értesítést, amikor éppen a Twitteren vagyok, és ha lehet akkor hangjelzéssel is szeretném).


Magyarország nincs fent a mobilos settings-nél (Twitter - Settings - Mobile).



2012. ápr. 28. 01:37
 1/7 A kérdező kommentje:

"Mobile


Set up your mobile connection to Twitter to receive notifications.

"


De nincs a listában Hungary :(

2012. ápr. 28. 01:50
 2/7 djhell ***** válasza:

Telefonod típusa egész pontosan? Azért kell ez az adat, mert pl. az én Xperia Arc S-emen levő Timescape tud ilyet.

:)

2012. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!

Samsung Galaxy 3

2012. okt. 22. 01:56
 4/7 djhell ***** válasza:

egy widgetre lesz szükséged, ami támogatja a twitter fiókok kezelését. a következőket találtam:

[link]


[link]


[link]

2012. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megnézem őket. Azt nem tudod, melyiknél lehet azt beállítani, hogy jelezze, ha egy-két bizonyos ember tweetel? Ez lenne nekem a legfontosabb funkció
2012. okt. 23. 01:16
 6/7 djhell ***** válasza:
nem hiszem, hogy lenne ilyen lehetőség, hogy csak megadott emberek tweetelésére jelezzen. Ha jelez akkor mindére jelez, ha meg nem akkor senkiére sem :)
2012. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. okt. 26. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!