Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amikor belájkolok valamit (pl...

Amikor belájkolok valamit (pl demtliválón) akkor azt hozza ki, hogy csak én látom. és nem tudom ott átállítani. Valaki segítene hogy hol lehetne megcsinálni azt, hogy ezeket a "lájkolásaimat" az ismerőseim is láthassák?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 28. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdét mit jelent AZ HOGYbejálkolk

vafymi?

2012. ápr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mármint ezeket FACEBOOK-on nem posztolja ki az üzenőfalamra. vagyis kinek kiposztolja de csak én látom. És én azt szeretném ha az ismerőseim is láthatnánk. ebben kéne a segítségetek!
2012. ápr. 28. 23:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Na kezdem előröl. Facebookhoz vannak oldalak például demotiváló, trollfesz vagy akár ha felmegyek weheartit-re és belájkolok egy képet kihozza az üzenőfalamra hogy kedvelem de ott van alatta egy zárt lakat hogy csak én látom. és ezt szeretném megváltoztatni. próbáltam azt hogy rákattintok a zár lakatra de nem tudom. tudnál segíteni?
2012. ápr. 28. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!