Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom azt megcsinálni,...

Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy egy MSN-re ketten legyünk bejelentkezve 1x?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt ez a kérdés (úgy másoltam be...), csak innen, hova tovább? Mármint ha engedélyeztem az MSN Plusban, hogyan tudok ténylegesen 2 címmel bentlenni?
2009. jún. 22. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mármint hogy gondolod? Egy gépen 2 címmel, vagy ugyanazzal a címmel 2en? Mert egy címmel csak egy ember lehet bejelentkezve, egy gépen meg úgy lehet, hogy mondjuk húzd ki a parancsikont a start-ra és ott nyisd meg.
2009. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy gépen ketten úgy lehet, hogy letöltöd a plust, és a beállításainál kipipálod az egyszerre több fiókkal való csatlakozást
2009. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na ezt mondtam, hogy a Plusban beállítottam azt a funkciót, de akkor hogyan tudok azzal az egy progival 2 címmel is csatlakozni? Pont ez volt a kérdés, nem az, hogy a Plusban be kell állítani...azon túljutottam :D
2009. jún. 22. 21:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Van az MSN Discovery program azzal lehet, vagy egyszerűbb módja amit haverom mutatott, hogy bejelentkezel aztán újra elindítod az msn-t és akkor újra előjön a bejelentkező ablak és bejelentkezel a másik címmel.
2009. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem olyankor újraindul az egész msn :/
2009. jún. 26. 20:53
 6/8 anonim válasza:
Milyen verzió az msned? Ha megírod, valószínű, hogy tudok segíteni.
2009. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Window Live Messenger: 2009 / 14.0.8064.206

Plus: 4.81.0358

2009. jún. 27. 20:09
 8/8 anonim válasza:

[link]


Innen töltsd le az A-Patch143b2_WLM9.zip-et, utána csomagold ki és futtasd a programot (ha be kell zárnod pár dolgot, kiírja miket). Ami először bejön, azt hagyd úgy, menj a nextre, aztán olyat keress, hogy polygamy (multi-msn), azt pipáld ki és Apply. Ezzel ki lehet venni a rezgésidőzítőt (Remove Nudge Delay), beállítani hogy több mint 3 fájlt fogadhass egyszerre (Accept more than 3 files at a time), eltávolítani a reklámokat (Remove Advertisement). Én ezeket is kipipáltam, szerintem nagyon hasznosak (imádok rezegni :P ), aztán már csak annyi a dolgod, hogy ha beléptél az egyik címmel, megint nyisd meg az msnt és oda lépj be a másik címeddel.


Remélem, tudtam segíteni. Majd írd meg, hogy sikerült!

2009. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!