Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tűnnek el a feltöltött...

P.O.C. kérdése:

Miért tűnnek el a feltöltött képeim a Facebook -on?

Figyelt kérdés
Épp tegnap reggeltem. Csináltam képet webcam -al, de kép fájt is töltöttem fel. Ma meg sehol semmi. Volt úgy, hogy vagy 10 képet raktam fel, kijelentkeztem majd vissza és nyoma sem volt. Majd egy óra múlva ott volt mind a 10. Valahogy nem vágom a dolgot. Természetesen más böngésző progival is próbálkoztam.

2012. ápr. 29. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
P.O.C. eddig tudott helyesen írni, ha jól emlékszem. Most pedig egy 12 éves tinip*csa színvonalát láthatjuk. Elcsórtad a jelszavát?
2012. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A kérdésre ha lehet, kösz.

Amúgy nincs semmi baj a helyesírásommal. A fogalmazás is kompatibilis a mai tinik szókincsével.

2012. ápr. 29. 20:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Most megint ott van mind. :D Hogy mekkora szutyok ez a fészbuk, nem értem miért vannak annyira elszállva tőle egyesek...
2012. ápr. 29. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy esetleg a böngésző cache-elési funkciója űz veled tréfát? A többin nem vitatkozom, a fészbúk tényleg mindennek az alja.
2012. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden böngészőm default -on van, nem szoktam ezt a részét piszkálgatni. De nem is volt még soha ilyen gondom, csat itt.
2012. ápr. 29. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!