Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell beállítani azt...

Hogyan kell beállítani azt Comodo Sandbox-ban, hogy az abban futó alkalmazások ne érzékeljék egyáltalán az internet kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy program, amit úgy akarok futtatni a gépemen, hogy ne érzékelje az internet kapcsolatot, és ne is tudjon egyáltalán kommunikálni neten keresztül.


Addig jutottam, hogy ezt az adott programot betettem a Comodo Sandbox-ba. De hogy kell beállítani azt, hogy a Sandbox-ban futó alkalmazások ne érzékeljék a net kapcsolatot?


2012. ápr. 30. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem a sandbox részben próbálnám tiltani, hanem a tűzfal részben.
2012. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ott hogyan kell?

Konkrétan a Comodo-ban...


Köszi a választ! :)

2012. ápr. 30. 23:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Magyarul: Tűzfal > Új tiltott alkalmazás meghatározása

Angolul: Firewall > Define a new blocked application

2012. máj. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ilyenkor az adott program mappájában található összes *.exe fájlt célszerű tiltani a tűzfallal?

Pl. van az indító fájlja, van updater (exe kiterjesztéssel) fájlja, dataupdate (exe kiterjesztéssel), és még néhány... :)

2012. máj. 1. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudni, hogy melyik generálja a nem kívánt kapcsolatot, akkor teljesen logikus lépés mindet letiltani.
2012. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!