Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok free vagy free trial...

Tudtok free vagy free trial VPS szervert?

Figyelt kérdés
Kellene nekem egy VPS szerver, a teljesítménye mindegy.. 10giga tárhely is bőven elég. a net sebesség is elég 10megabit kb.. keresgéltem már sokat.. de csak olyat találtam ami jó, amin sajnos a net elérést tiltják..

2012. ápr. 30. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na a VPS egy olyan dolog, amit ingyen nem dobnak az ember után.

Ha találsz is, akkor az valami elég tré cucc lesz.

Ha nagyon kell, akkor fizetned kell.

2012. máj. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt ingyen VPS szervert osztogatnak:

[link]


- 128 Mb RAM

- 10 Gb HDD

- Korlátlan adatforgalom

- Centos vagy Debian oprendszer választható (mindkettőből az 5-ös vagy 6-os verzió, és 32 bites).


Tényleg működik, én két nappal ezelőtt regisztráltam rá, és meg is kaptam.

2012. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem !:)
2012. máj. 23. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:

DigitalOcean külföldön az egyik legismertebb VPS szolgáltató. Egy kattintással telepíthető operációs rendszerek ( Debian, CentOS, Ubuntu, stb. ) illetve szintén egyetlen kattintással elmenthetőek a teljes VPS rendszerek.


[link]


Ha a fenti linken regisztrálsz, akkor automatikusan kapsz $10 kezdőegyenleget, amivel két hónapig lehet ingyen VPS-t üzemeltetni!

2015. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azert sajat linket igy bedobni... :D

Ennyi erovel en is promozhattam volna igy, hogy hajra: [link]


De amugy, valoban az egyik legjobb, a kezdetekben is dobalnak 1-1 kupont az ember utan, plusz gihubos academic regisztracioval 100$-os ingyen kupon is jar.


Plusz egy link (ez igy fair :) ), ha valaki nem szereti a referalokat: [link]

2015. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha téleg Ingyen VPS-t Akarsz Jó Minőségbe Akkor itt Tudsz regizni:digitalocean.com
2017. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!