Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez a WIFI szolgáltató jó?

Ez a WIFI szolgáltató jó?

Figyelt kérdés

[link] <Ez itt!!!

Az 5Mbit/s internetet szeretném megrendelni! Most van egy dravanet előfizetésem, azt most fel szeretném mondani és akkor ezt megrendelni? Szerintetek jó?



2012. máj. 1. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A wifi az nem szolgáltató. [link]

Elég unalmas hogy az internetet a wifivel azonosítják.

2012. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Így van. A Wi-Fi csak egy szabvány vezeték nélküli hálózati kommunikációra. Akár két vagy több számítógépet is helyi hálózatba köthetsz vele mindenféle internetkapcsolat nélkül. Ergo az internet csak egy lehetősége a Wi-Fi -nek.


Illetve ha van jelenleg egy vezetékes előfizetésed, azt is könnyedén Wi-Fi -sé alakíthatod egy 5 eFt Wi-Fi router -el. Ez az előfizetésed havidíját semmiben sem fogja módosítani. De természetesen csak a router -ed hatósugarába tudsz vele Wi-Fi -zni. Ha 100% -ig mobil internetet akarsz, akkor jobb ha valamelyik haza mobil internet szolgáltatót választod (pl. T-Mobile, Vodafone, Telenor, DIGI)

2012. máj. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy a kérdező arra gondol, hogy az internetszolgáltató WiFi-n adja a netet, de megnéztem a lineket, és ez nem Wifi szolgáltató, hanem ADSL.
2012. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!