Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok bejelentkezni...

Miért nem tudok bejelentkezni MSN-re, sem a hotmail fiókomba?

Figyelt kérdés

Eddig tudtam, nem volt baj. A héten jött elő a probléma. Az MSN-em azt írja, a szolgáltatás átmenetileg nem elérhető. Ha böngészőben akarok bejelentkezni a hotmail fiókomba, csak egy fehér képet tölt be, semmi mást. Eddig mindkettő működött, de most egyszerre romlottak el. Az MSN ad egy hibakódot is: 81000395, illetve a Mail program (win7-et használok) is dob egyet: 0x80072F05.


Tudna valaki segíteni?



2012. máj. 1. 22:16
 1/8 djhell ***** válasza:
egész pontosan az MSN melyik verziójáról van szó? :)
2012. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az MSN-em verziószáma: 2011 (Build 15.4.3555.308)


De nem csak az MSN-em szórakozik, a hotmail bejelentkezési oldalát sem tudom megnyitni. Tehát nem, hogy bejelentkezni, de az bejelentkezési oldalra lépni sem tudok.

2012. máj. 2. 19:18
 3/8 djhell ***** válasza:
google chrome nálam sem nyitja meg a hotmail weboldalát, próbáld explorer-el azzal megy :)
2012. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Firefoxot használok, de megpróbáltam Internet Explorerrel is, itt már kaptam valami nyomot. A webhely tanúsítványaival van gondban a böngésző. Miután engedélyeztem neki, megjelenítette. Viszont ezt meg kellene oldanom valahogy firefoxban is, meg Mail-ben is, mert ezeket használom. Sőt, most már többnyire csak a Mail programot. Lehetséges, hogy a vírusirtómnál kell valamit állítanom? (AVG Internet Security 2012)
2012. máj. 2. 20:02
 5/8 djhell ***** válasza:
lehet az esetleg lehetnek cookiek is ..ma már nincs időm, de holnap 1 üziben elküldöm mit tegyél :)
2012. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
üdv. az avg lehet a probléma, ki kell kapcsolni a web shield-et. Andol fórumokon ez soknak bejött erre a hibakódra! Ha ez mégse segít, ellenőrisd le jól van-e beállítva az idő, keress vírust, kapcsold ki komplett a vírusírtót... valami majdcsak lesz
2012. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocs, de hol találom ezt a web-shieldet?
2012. máj. 4. 12:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, nem csináltam semmit, erre "meggyógyult". Nem értem, hogy, de örülök neki :)
2012. máj. 4. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!