Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezeket az idegesítő Grando.hu-...

Ezeket az idegesítő Grando.hu-s találatokat miért vezette be a Vatera?

Figyelt kérdés
Szokásos magyar hungarikum, mint pénzéhség miatt? Hadd nyúzzunk le a parasztokról még egy bőrt, s etessük be a sok majmot, hogy ne a Vaterán eladóktól vásároljanak, hanem erről a bóvli oldalról? Komolyan mondom, a Vatera már lassan egy Napiszar szerű fikablog színvonalát súrolja. Hogy lehet ennyire eligényteleníteni egy jólmenő aukciós szájtot? Azt meg sem kérdezem, hogy a Vaterát miért nem lehet mondjuk telefonon is elérni...
2012. máj. 2. 21:01
 1/1 anonim válasza:

Teljesen igazad van ugyan ezt akartam kiírni én is csak rá kerestem és már is találtam egyet.

Vatera egyre rosszabb régebben sokkal jobb átláthatóbb volt.

meg azért nekik úgy könnyű hogy nem kell jutalékot se meeg feltöltési díjat fizetni mivel a vateráé a Grando.hu

2012. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!