Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen programban lehet...

Milyen programban lehet megnyitni a Chrome HTML Document típust?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 16:10
 1/5 2xSü ***** válasza:
Gondolom ez simán csak HTML fájl. Bármelyik böngészővel megnyitható. (Chrome, Firefox, Internet Explorer, Opera, Safari, …)
2012. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pl. az Universal Viewer segítségével...
2012. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
letöltöttem a netről egy szöveges dokumentumot és ez a típusa, hogy (Chrome HTML Document) nem tudom hogyan kell megnyitni mikor rálépek akkor valami értelmetlen szöveget vagy jeleket ad be
2012. máj. 3. 16:53
 4/5 A kérdező kommentje:
most töltöttem le amit írtál de ezzel valami qrva nagy hülyeségeket ír ki :/
2012. máj. 3. 16:57
 5/5 2xSü ***** válasza:

1. Milyen kiterjesztésű a fájl? Ha .txt, akkor próbáld meg átnevezni .html -re.

2. Írtad, hogy „mikor rálépesz” – a számítógépre? :-) – akkor számodra értelmezhetetlen szöveget „ad be”. A kérdés, hogy miben nyitottad meg, milyen programmal? Ha amit láttál hasonlít ehhez:

------------------

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" " [link]

<html xmlns=" [link] lang="hu" xml:lang="hu">

<head>

<title>Milyen programban lehet megnyitni a Chrome HTML Document típust? - Itt válaszolhatsz a kérdésre!</title>

<meta http-equiv='Content-Type' content='text/html; charset=iso-8859-2;' />

------------------


, akkor valóban html dokumentumról van szó, amit bármelyik böngészővel meg tudsz jeleníteni. Ehhez .html kiterjesztésűre kell átnevezni a fájlt, ha nem ilyen lenne a kiterjesztése, illetve a html kiterjesztést kell társítani az általad használt böngészőhöz.

2012. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!