Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC Chello internet vagy...

UPC Chello internet vagy T-Online [T-Home]? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Megyeszékhelyen [Szfvár.] T-Online DSL-internetet használok, LE: 3,83 Mb/s, FEL: 0,21 Mb/s sebességgel.

UPC-sek ajánlata pedig, hogy ha a telefonvonalunkat UPC-re cseréljük, akkor meglévő UPC-s digitévét adott százalékkal olcsóbban adják. Namármost...

Apám tegnap óta kavar, hogy átlépjünk-e internettel is UPC-re [kezdetben alapcsomagot adnak, amit változtathatunk.]


Nekem tulajdonképpen semmi bajom nincs a mostanival, de szerintetek...

MELYIK SZOLGÁLTATÓ JOBB? Melyiknek mi az előnye és hátránya? Megéri-e átcsatlakozni vagy sem? Illetve MOST MI IS A HELYZET EZZEL AZ ADATKORLÁTOZÁSSAL? Létezik-e és hogyan működik, ha igen?

Fontos volna, hogy tényleg korlátlan legyen a letöltésem, ne kelljen ráfizetnem.


2009. jún. 23. 17:58
 1/3 A kérdező kommentje:
[Csak enyhén szólva kínosnak érzem, hogy a fejükhöz vágjam: DC-zek, Torrentezek, SLSK-zok és hasonlók, és hogy ezért lenne fontos...]
2009. jún. 23. 18:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem T-online ADSL van telejsen meg vagyok vele elégedve, nem szakadozik folyamatos a le és feltöltés sebessége, nincs korlátozás, azt töltök az előfizetett sávszélességért amit akarok.

UPC elég durva dolgokat olvastam és hallottam ismerősöktől, hogy au ügyfélszolgálatuk enyhén szólva nem ügyfélbarát, és szeretik átverni az előfizetőket.

Ha T-online-nál döntesz és telefonon rendeled meg tőlük akkor említsd meg, hogy adjon egy speciális ajánlatot előfizetésre. Több ismerősömnek bejött ez a dolog, és a meghirdetettnél olcsóbban adták az internetet nekik.

2009. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem UPC Chello van, mostanában meg vagyok velük elégedve.

Sokkal jobb a sebesség/ár viszonylatában mint a T-Online.

Ráadásul a UPC kábeles net nem asszinkron (hanem szinkron), ami a T-Online-nál (mert az asszinkron) hátrányként jelentkezik ha fájlcserélős programokat használsz, nem tudsz feltölteni rendesen.

Régebben sokat szarakodtak a korlátozással a Chellonál, ha elérted a hónapban a 20 Gbyte-ot, akkor lekorlátozták a sebességedet, ez most már 250 Gbyte/hó és csak akkor szarakodnak, ha egymás utáni 3 hónapban azt túlléped. Nekem még nem sikerült, pedig múlt hónapban is volt olyan napom, hogy 69 Gbyte forgalmam volt.

Nekem 15M/2M netem van. Mondjuk ha tehetném mennék DigiNet-re, de sajnos nincs rá lehetőségem, ott még olcsóbb és gyorsabb csomag lenne. De a T-Fosline-t azt nem ajánlom ha fájlcserélésre is használni akarod a netedet.

Egyik ismerősömnél van T-Home, ott az internet bezavar a tévének, egymás rovására mennek (lassul a net vagy romlik a kép minősége a TV-n, ha egyidőben használják).

2009. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!