Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a Facebook 'nyomulá...

Hogy lehet a Facebook 'nyomulását' megállítani?

Figyelt kérdés

Ugyebár van kétféle nézet.

1. idővonal a saját oldalamon

2. 'külső nézet' amikor látom, hogy melyik ismerősöm mit lájkolt, kedvenc együttesem, lájkolt cégem, haverom mit csinált mostanában

Nos most, ha ráklikkelek balodalt a Facebook szóra, akkor e helyett az jön be, hogy keressem meg az imsmerőseimet a Skypon, az emailcímemen stb... Na de én senkit nem akarok íly módon megkeresni.

Hogy tudnám visszaállítani azt a nézetet, amikor a 2. pontban említett eseményeket láthatnám újra a középső sávban?

Sehogy sem tudom ignorálni ezt a kéretlen felajánlását a Facebooknak, más meg nem akar megjelenni középen. :(



2012. máj. 4. 01:58
 1/2 anonim válasza:

Nem tudok róla, hogy bármivel lehetne ezt blokkolni, pedig az öcsém hatalmas fb kocka. Ő is ugyanúgy utálja a timeline-t, mint én, és az összes egyéb hülyeséget.

Egy ésszerű megoldást tudok, hogy a mailcímeden címlistából törlöd ideiglenesen a kontaktokat, és így nem fog senkit sem találni a keresésnél. Talán ezek után békénhagy a fb... bár nem hiszem, de egy misét megér.

2012. máj. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz. Most az előbb beléptem, és teljesen normálisan viselkedett, bejött a megszokott oldalam.


Amúgy a dolog megérdemelne egy adatvédelmi pert. Ugyanis nem azt ajánlja fel, hogy pipáljam ki azt, akinek szeretnék meghívót küldeni, hanem azt, hogy vegyem ki a pipát azoktól, akiket nem akarok meghívni.

Így ha végigjátszom a lépést, akkor kapna meghívót a NAV, a MÁV, az önkormányzati képviselőm, az az ellenszenves idióta, aki egy hónapja megjért egy szívességre, az a fickó, akitől két hete vettem a Vaterán valamit... Ugyanis elég 1-2 pipa kiszedését elfelejteni, és máris megy a sok levélszemét...


Logikus az lenne, ha ki kellene pipálnom azt, akinek küldenem kell nem? Nem értem, miért nem moccantak rá erre még a jogvédők? (Ha nem itt, akkor Németországban vagy az USA-ban.)

2012. máj. 4. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!