Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani, hogy...

Hogyan tudom beállítani, hogy csak én férjek hozzá a wifi-mhez?

Figyelt kérdés

Van egy modemem és arra van rákötve egy router, és a számítógép azon keresztül kapja a netet, de van rajta egy wifi antenna is, hogy telefonról is hozzáférjek. Eddig nagyon jól működött minden, van jelszó is, de szerintem feltörhették, mert néha nagyon lassú a net. Hogyan lehet beállítani, hogy csak az én telefonom és gépem használhassa a netet?

TP-Link TL-WR340GD routerem van, ha ez segít valamit.



2012. máj. 5. 08:53
 1/1 anonim ***** válasza:
WPA2-re állítsd be a wifid védelmét. Olyan jelszót adj meg, amit megjegyzel, de mondjuk egy szótárba nem található meg. Ha így teszel, nem fogja senki feltörni...ha mégis akkor sokat fog szívi vele... amugy a routeredbe nézd meg a log-ot vagy mikor lassunak találod, akkor az aktiv dhcp-t... ha van fent rajtad kívül valaki, akkor látni fogod a számára kiosztott ip címet és a gép nevét...sőőt a mac címet, bár a mac lehet fake...
2012. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!