Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be vagyok regisztrálva a...

Be vagyok regisztrálva a facebookra, de most új e-mail címem van, mit csináljak, hogy a facebookról az üzenetek és értesítések az új e-mail címemre jöjjenek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Profilodban egyszerűen csak módositod az email cimedet:

Kezdőlap, jobbra tőle lefelé mutató nyelv,Fiókbeállitások

2012. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megtaláltam,de nem lehet új e-mail címet beírni,csak az van,hogy másik e-mail cím hozzáadása,beírtam az újat,de nem változott meg.
2012. máj. 5. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:

No ne már, ha nekem sikerült, akkor neked is kell, hogy menjen:

[link]


Vagy tartsd meg a régi email cimedet / ha internetesek, pl. freemail, citromail stb. akkor legalább havonta lépjél be, hogy ne töröljék/ és a régiről irányitsd át az oda érkező leveleket az uj cimedre. Nekem pl. egy publikus email cimem van, de mellette van még 6db, melyek oda vannak irányitva, igy semmiről nem maradok le.

2012. máj. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!