Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok torrentet...

Miért nem tudok torrentet feltölteni?

Figyelt kérdés
tehát nem feltöltök egy oldalra egy torrentet,tracker is jó,de nemtom feltölteni senkinek,miért van ez?elég szar a netem,de van amikor azért a letöltött dolgokat feltölti.mit csináljak?

2012. máj. 5. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha vannak rajtad kívül gyorsabb feltöltők, akkor rájuk fognak a letöltők kapcsolódni elsődlegesen.


Azon kívül hogy minél tovább maradsz seedben, mást nem tudsz tenni. Hacsak nem előfizetsz valamilyen gyorsabb feltöltési sebességű csomagra, de a sok aszinkron kínálat miatt az sem nagy előny.

2012. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de az a baj,hogy én töltöttem fel eleve,tehát még senkinek nincs meg a benne lévő adat rajtam kívül.
2012. máj. 5. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem ír hibát (nem piros), és jól végezted el a feltöltést, beálltál seedbe, akkor más akadálya nem nagyon lehet.

Még ha passzív lennél, az aktív letöltők akkor is tudnák tölteni.


Sokan ott szúrják el, hogy nem töltik le a saját torrentet a weboldalról, és így nem is állnak be seedelni, csak a kliensben fut az elkészült torrent ami nem kommunikál a trackerrel.

2012. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!