Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon más telószámot...

A facebookon más telószámot adtam meg, nem a sajátomat, csak begépeltem egyet, és most írja hogy küldtek valami megerősítő linket a telefonszámra. Hogy tudom megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Linkek a képhez :

[link]


[link]



Mostmár soha nem tudok normálisan bejelentkezni????

Segiitsetek! :(((



2012. máj. 5. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát nem! regelj újra!
2012. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most komolyan??? Nem akarok megint újat, ez már a 2. :(
2012. máj. 5. 20:23
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha elkérik a számodat, gondolhattad volna hogy nem szórakozásból teszik, hanem hogy igazold magad. Ha más számát vagy egy hamisat adsz meg, nem tudod fogadni az ellenőrző kódot, amit kiküldenek.


Ez után már csak az lenne a szívás, ha kiírnák hogy arról az IP címről nem regisztrálhatsz több profilt, mert ezt is letiltják ha túl sokat csinálnál.

2012. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De most akkor nem tehetek semmit???
2012. máj. 5. 20:42
 5/13 k.lau13 ***** válasza:

Nem valószínű, új regisztráció kéne... Egyébként elég nagy szívás, ha most elméletileg elküldték ezt a kódot vagy mit valaki más számára... Ha mgé a neved meg a jelszavad is elküldték benne, mint egy jelszóemlékeztető e-mail ben, akkor tényleg gáz... Ez mondjuk nagy valószínűséggel nem történt meg. Hát, esetleg írhatsz nekik egy e-mailt, hogy félreértés történt, de ha ezt a kódot vagy mit már kiadták valaki másnak a számra, akkor azt nem biztos, hogy érvényteleníteni tudják, amit pedig nyilván kéne, ha már rajtad kívül más is tudja. Ez a megerősítő kód mire vonatkozott? E-mail címedre,vagy elfelejtetted a jelszót és azt akarják tudni, hogy te vagy-e, mert különben nem tudják kiadni? vagy mire kaptál megerősítő kódot? Amúgy tényleg max e-mailt tudsz írni nekik, aminek megint nem biztos, hogy hinni fognak, honnan tudnák, hogy igazat mondasz és nem csak egy másik fiókot akarsz feltörni? Ráadásul ip alapján sem tudnak azonosítani. Igen, újat kell csinálnod szerintem is. (Bocsi, ez most gondolatmenet volt, nem kellett volna leírnom, csak fáradt vagyok, és jobban átláttam így, remélem nem baj :D )


Különben nem halsz bele. Nekem már minimum 6 faccebook-regisztrációm és legalább 13 e-mail címem kering a neten, elfelejtett jelszavakkal és hasonlóan elcseszett kódokkal. Kész csoda, hogy nem tiltottak még le :D Na mindegy, ez már személyes, persze nem a legjobb dolog új facebook-ot csinálni. Na mindegy. Igyekeztem a lehető legértelmesebben írni és gondolkozni, ha valami hülyeség lett akkor bocs, majd úgyis kijavít valaki, akit idegesít, de tényleg hulla fáradt voltam :)

2012. máj. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azért küldtek kódot, hogy vissza tudjak igazolni emberek, mert állítólag segít megvédeni a fiókomat.....

de nem írhatok e-mailt, mert ez egy fan fiók volt egy anime karakter,és szabály hogy saját nevemen kell regizni, haírok nekik, biztos letörölnek ez miatt. :(

2012. máj. 6. 20:43
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezt a mondatodat én nem értem, bocsi:

"Azért küldtek kódot, hogy vissza tudjak igazolni emberek, mert állítólag segít megvédeni a fiókomat..... "

Megfogalmaznád mégegyszer? :)


Amúgy milyen anime karakter? xD

2012. máj. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Segít igazolni fiókom tulajdonát.

Naruto----> Gaara :'DD

2012. máj. 12. 19:25
 9/13 A kérdező kommentje:

Írtam a facebooknak....

de nem tudom hogy jó e-mail címre-e.

Majd kiderül...

A nevemet úgy írtam h Sabaku no Gaara xDDDD

2012. máj. 12. 19:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Az jóóó anime... xD

Hát igen mást nem tehetsz... ha nincs semmi válasz, akkor sajna újra regizned kell. A hiper szuper megvédjük a fiókod meg szerintem csak arra kell, hogy megtudják a teló számod FB-ék... Inkább egy erős jelszó! :)

2012. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!