Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypalon miért nem tudok...

Paypalon miért nem tudok regisztrálni?

Figyelt kérdés
pontosabban a kártyámat nem tudom regisztrálni...k&h-s maestro kártyám van...és ilyen lehetőség nincs a választható opciók között.vagy a kártyaszámot,vagy a biztonsági számot nem fogadja el.nem igazán értem:/
2012. máj. 7. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

A PayPal - és általánosan minden online bankkártyás fizetés - csak bizonyos, arra alkalmas bankkártyákkal működik. Ezek többnyire MasterCard és Visa kártyák, azon belül lehetnek dombornyomottak, hagyományosak vagy speciális webkártyák, de egy dologban megegyeznek: mindegyiken szerepelnek azok az adatok, amik az online bankkártyás fizetéshez kellenek.


A Maestro nem alkalmas online fizetésre, ezért nem tudod hozzárendelni ezt a kártyát a PayPal-fiókodhoz. Érdeklődj a K&H-nál, hogy milyen módon igényelhetsz online fizetésre alkalmas kártyát, de készülj fel rá, hogy valószínűleg pénzbe fog kerülni. Én a K&H-tól éppen az online megoldások miatt jöttem át a CIB-hez, ahol ingyenes diákszámlához is igényelhető díjmentesen egy webkártya külön számlával. Nekem ez a tökéletes megoldás, mert sokkal biztonságosabb, mint a hagyományos kártyák.

2012. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyival egészíteném ki az előző válaszomat, hogy tudtommal létezik online fizetésre alkalmas Maestro is, de azokat csak belföldön fogadják el, és itt sem mindenki. Nemzetközi tranzakciókra a MasterCard vagy a Visa a célszerű választás.
2012. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!