Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternetem van és nagyon...

Mobilinternetem van és nagyon lassú itt nálunk. Arra gondoltam, hogy vehetnénk wifi routert, és itthon wifiről neteznék a gépen, akkor talán nem lenne lassú. megoldható? Hogyan induljak neki? mi kell hozzá és kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megoldható.

Kell otthonra egy internet előfizetés, és kell egy wifi router, teljesen jó TP-Linkeket lehet kapni már 5000-ért is.

Bekötöd, beállítod, másra nincs szükség.

2012. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

felénk nincs vezetékes internet csak kilométerekre, emiatt van mobilnetem... :S

az nem szükséges a net előfizetéshez?

2012. máj. 7. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:
a mobilnet az mindig is lassú lesz. a router sem segít azon ha szar a csomagod. ha van egy 2mb es csomagod és veszel egy 150mb es routert nem lesz 150 mb es a neted, csak e150 mb et tud a router attol még 2 mb es marad a neted.
2012. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs internet, akkor nincs mit megosztani a wifi routerrel.

Akkor marad a mobilnet.

2012. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
előző válaszoló lehet kapni olyan wifi routert ami képes usb-n keresztül csatlakozni a mobilnettel. van usb csatlakozója a routernek és felismeri a mobilsticket. csak drága. linkelnék de nem keresek most ilyet valamikor énis kérdeztem ezt és dobtak egy linket ami képes erre. de ez más. :d
2012. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Oszt mégis mi a rosseb értelme lenne?
2012. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

de én úgy gondoltam, hogy pl már vonatokon, buszokon is van wifi... az is csak működik valahogy menet közben is...

nem értek hozzá egyáltalán egyébként, de köszönöm a válaszokat

2012. máj. 7. 19:26
 8/10 P.O.C. ***** válasza:

A vonatokon, buszokon sokkal komolyabb cucc van, mint egy fing kis 3G-s USB modem.

Léteznek Wi-Fi router -ek, amik képesek kezelni a Vezetékesen túl a 3G -s modemeket is, és az áruk sem horribilis (lásd Tp-link TL-MR3220/Tp-link TL-MR3420). 1-2 ezressel drágábbak csak, a sima USB port nélkülieknél.

Viszont ezzel a húzással nem lesz gyorsabb a neted, csak a 3G interneted tudod elosztani több gépre vezetékesen és WI-Fi -n.

Ha ott annyi a sebesség, és nincs lehetőség vezetékes netre, akkor azzal kell sajna megelégedni. Vagy megpróbálsz szolgáltatót váltani, hátha más hálózaton jobb. Vagy kivárásra játszol.

2012. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A wifi router nem egy varázsdoboz, ami az éterből csinál internetet.

A meglévő kapcsolatot tudod vele szétosztani vezetéken vagy vezeték nélkül.

2012. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha lassú a mobilneted, routerrel sem lesz gyorsabb, sőt lassabb lesz, mert más is használni fogja.
2012. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!