Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok kilépni a...

Miért nem tudok kilépni a gmailből?

Figyelt kérdés
A gond az lenne hogy a gmail fiókomba bejelentkeztem, majd ki jelenetkeztem de ennek ellenére ha a beállításokra megyek akkor azt irja ki hogy az én email címemre van bejelentkezve. Hogyan tudok ugy ki lépni hogy ne legyen bejelentkezve oda se és a mentett könyvjelzők se látszódjanak. Amúgy google chrome-ot használok.

2012. máj. 8. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Ha jól értelmezem a kérdést, /remélem igen/ nos akkor te a Chrome -ba vagy bejelentkezve. Ahhoz, hogy a könyvjelzőket szinkronizálni tudd, be kell legyél jelentkezve. Ha innen kilépsz, amit a beállításokban meg tudsz tenni, akkor a továbbiakban a szinkronizálás is megszűnik. Attól, hogy itt be vagy jelentkezve, a gmail-ből kiléptet a rendszer.

Esetleg nézz utána a gmail-ben, alul kattints a részletekre. A kinyíló ablakban lesz olyan lehetőség, hogy az összes többi kapcsolat kiléptetése. /ettől függetlenül a Chrome-ban továbbra is be leszel jelentkezve/ üdv.

2012. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen jól értelmezted, ez a gondom hogy a chromeból nem tudok kilépni.
2012. máj. 8. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben ezt szeretnéd, akkor egyszerűen kattints rá oldalt, ahol ki van írva, hogy ezen a néven...stb. Kinyílik a beállítások oldal. Itt a google fiók leválasztására kattints. De innentől fogva, a szinkronizálás megszűnik. üdv.
2012. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!