Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen farmolással lehet sok...

Milyen farmolással lehet sok pénzt keresni rövid idő alatt a wowban?

Figyelt kérdés
Pár hónapja eredetin nyomom a Ragnaros szerveren és azt kellett észrevennem, hogy közel sem olyan egyszerű a pénzkeresés, mint törtszerveren. Herba + mining a szakmám, állítólag ezzel jól lehet keresni, de én nem nagyon érzem a hatását......
2009. jún. 24. 21:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
Szerintem élj az igazi életben...
2009. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Akkor lehet jol keresni vele, ha eladsz mindent, amit gyujtesz, az osszes viragot meg ercet (egyik haverom leathrworkinges alapanyagokkal keresett 18k-t). Amugy tenyleg nem lehet vele olyan rosszul keresni, persze eredeti szerveres viszonylatokban. Ez van, ha valaki elkenyelmesedik tortszerveren, ahol 30g-t dob minden minimum... :)

Most pl Midsummer event van, en ezzel kerestem majdnem 1k goldot, de a legtobb event alatt, ha megcsinalod a questeket, eleg szepen lehet keresni.


Ja, es amugy van eletem.

2009. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó hozzászóló! Akkor kitartóan gyűjtögetek tovább, hiszen nagyon kell a pénz. =)


Amúgy én is úgy érzem, hogy van életem és semmiről sem kell, illetve nem mondok le a wow miatt. Egyszerűen nem vagyunk egyformák, egyesek utálják, mások imádják a wowot. Ennyi.

2009. jún. 24. 21:45
 4/15 anonim ***** válasza:

minig és jewelcrafting együtt szerintem többet hoz, én blizz rate-es törtszerveren játszottam, vagyis nem potyogott már a kezdőhelyen arany...

asszem jewelcraft-al lehet gem-eket vágni drágakövekből magas szinten, az általában nagyon sokat ér( aszem socket-kövek, amikkel tunningolni lehet az armort, odáig nem jutottam még el, most más szerón nyomom), és az aranyat nagyon vitték és a rezet. mindkettőből bar-t raktam az AH-ba. 20 arany-tömbért volt hogy 40 aranypénzt fizettek. Eleinte tényleg nem megy gyorsan, de minnél értékesebb ércet tudsz bányászni, annál jobban jön majd.

Mellesleg üzenném a lehurrogóknak, nekem is van életem, a wow nálam időben 1 évre átlagolva hetente kb 3 órát tesz ki az életemből, és még lány is vagyok :)

2009. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok. Jól esik látni, hogy akadnak nőnemű társak is a wow világában. Csak sajnos olyan nehéz rájönni arra, hogy ki ténylegesen csaj és ki csak női karit visz. Egyik szegény klántársam nemrég jött rá arra, hogy lány vagyok és majdnem leesett a székről, mert 2 hónapig hitte, hogy fiú vagyok. :)
2009. jún. 24. 23:26
 6/15 anonim ***** válasza:

XD előfordul

Sajnos a legtöbb haverom és még a pasim is sokkal inkább női karikat csinál, és majdnem mind b.elf vagy troll. (hordások vagyuk inkább, az allis haverok meg általában nightelf nők ingame. én csak asztali szerepjátékban szeretek elfet játszani, mert ott messze nem a kinézet a lényeg, meg hogy mennyit( vagy mennyit nem) takar az armor :P )

Nekem a tauren a kedvencem, meg amúgy is mondogatják rám a barátok/barátnők, hogy "faölelgető druida" vagy "sámánasszony" XD

Amúgy tényleg sokan nagyon meglepődnek, mikor megtudják, hogy valójában lány vagyok XD

2009. jún. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
En is lany vagyok (masodik valaszolo). Mindjart kiderul, hogy tobb csaj Wowozik, mint pasi... :)
2009. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát ezek alapján nagyon úgy néz ki...... :)
2009. jún. 25. 20:16
 9/15 csiber válasza:
Nem "csudázni" akarlak titeket lányok, csak annyit füznék hozzá, hogy a legtöbb fiuban megmarad annyi hogy a (idézem) "lányok leragadtak az msnnél".
2009. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik mi is változunk :). Amúgy én elég intenzíven játszom a wowot, de most, hogy érettségizni fogok sajnos háttérbe került, mert nálam első a tanulás.

És még valami: fogadni mernék, hogy a legtöbb fiút leverem dpsben és duelben is ;).

2009. szept. 7. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!