Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok Interneten...

Hogyan tudok Interneten keresztül egy kis zsebpénzt "keresni" (pl:cs 1.6 vagy egyéb játék szerver bérléssel)?

Figyelt kérdés

Nem vagyok olyan korú, hogy dolgozzak, nyári munkát se tudok még ebben a korban vállalni, de pl egy cs szervert egy kis segítséggel, talán tudnék csinálni.

Na szóval ak egyéb javaslatok?



#cs 1.6 szerver bérlés
2012. máj. 10. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy egy játékszervernek folyamatosan éjjel-nappal futnia kell, ami meglátszik a villanyszámlán.

Másrészt olyan net kell hozzá, ami lagmentes játékot biztosít, olyan gép is kell hozzá.

Másrészt ezek a szerverek linux alól futnak, mert gyorsabb, stabilabb, megbízhatóbb, nem olyan könnyű ám szervert csinálni, amiért fizetnek is:)

2012. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szervert tudnál csinálni mert sok helyen le van írva de olyat nem nagyon amiért fizetnének is.
2012. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felteszed vaterára a cuccaid :)
2012. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Plusz, ha te nem is vagy "olyan korú", attól még adózni kell ezek után is.

Ha ezt nem teszed, a szüleidet előveheti az adóhatóság a te adócsalásod miatt. Ingyen pénz nincs....

2012. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Helló! Először is köszi a válaszokat.

1: bérelnék szervert, szerverbérlő oldalakról, nem én szeretnék csinálni, ahhoz nem értenék.

2: szülői beleegyezéssel csinálnék mindent.

3: én a szerver bérlést csak példának mondtam, de ti mást nem tudnátok mondani?

Előre köszi.

2012. máj. 11. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha bérled a szervert, akkor kinek érné meg tőled megvenni, ha mehet az "eredeti" céghez, valószínűleg olcsóbban.

Ezzel így esélytelen keresni, főleg, hogy sok helyen nincs "viszonteladási" lehetőség, vagyis ha te tovább adod a szolgáltatást, akkor le is kapcsolják, vagy szerződésszegésért perelnek.

2012. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem, hanem admnjoggal lehetne pénzt keresni. agok adminjogot pénzért másoknak... ahogy láttam a magyar szervereken így csinálják.

de, mondom, hgoy nem csak cs-re gondolok

2012. máj. 12. 07:49
 8/8 anonim ***** válasza:

keresel egy hostingot ahol viszonylat olcsó a cs szerver, mondjuk warhosting.hu, nekünk tőlük van a szerver, segítettek hirdetni is a facebook oldalukon, mikor megkértük őket az elején. a configosuk is nagyon jó, mindenbe segített.

lehetőség szerint több hónapra bérelj, akkor ugye nagyobb kedvezményt kapsz és nagyobb lesz a hasznod ha admint adsz ki.

ha tudsz, csinálj a szervernek egy weboldalt, és azon is hirdesd, akkor nagyobb az esély, hogy vesznek rá admint.

2012. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!