Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valószínűleg elírtam az...

Valószínűleg elírtam az e-mail címemet egy regisztrációnál, így most nem tudok belépni. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Új regisztráció.


Vagy próbálj a megadott címmel regisztrálni, ha az nem létezik, mert akkor oda ki lehet küldeni a jelszó-emlékeztetőt.


Ha viszont a regisztráció érvényesítéséhez is meg kell nyitni az igazoló linket, akkor az most egy nem létező helyre lett kiküldve, így a profil is törlésre kerül az igazolás hiányában 2-3 napon belül. Ekkor újra próbálkozol, a helyes adatok megadásával.

2012. máj. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. És az adott oldal "kezelői" esetleg nem tudnák nekem elküldeni azt az e-mail címet, amit ott megadtam? Már ha látják persze.
2012. máj. 11. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Látni látják, csak mi alapján mondják meg? Bemondás alapján nem szokták csak úgy az adatbázis tartalmát kiadni, valamivel igazolnod kell hogy az hozzád kötődik. Viszont pont az kell amit nem tudsz megmondani.
2012. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha a normális e-mail címemben a saját nevem szerepel? Ráadásul, ha összehasonlítják, valószínűleg látják, hogy az elgépelt és a valódi e-mail címem közt csak 1-2 betű eltérés van. Ez sem elég bizonyíték?
2012. máj. 11. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!