Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyit érhet egy Deathlord...

Mennyit érhet egy Deathlord Account?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát egy Bant biztos érhet. :) Bármely oldalon.
2012. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem sok minden érte :D
2012. máj. 11. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint a többi, semmit.
2012. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fizetni biztos nem fizetnének érte. Akinek jobb oldalra van hozzáférése, annak nem lesz rá szüksége, aki nem tud jobb oldalt ajánlani érte, annak pedig te nem fogod odaadni.


A ranglétrát általában egyedül járja meg az ember, és úgy jut be egyre nagyobb helyekre. Meg lehet próbálni a cserét, de az egyik fél úgysem jár jól. Ha te akarsz jól járni, akkor nehéz olyan balekot találni, aki egy jobb hozzáférést ad a tiédhez képest.


Ha viszont azért kérdezed, mert már jobb oldalakon is tag vagy, és a nyakadon maradtak kisebb oldalakra való hozzáférések, akkor: vagy tartsd meg biztosítékként, vagy hagyd hogy töröljenek róla inaktivitás miatt, vagy pedig ajándékozd el valakinek. Nem igazán tudsz nyerni az ügyön.


Ezért mondják, hogy így magában semmit nem ér.

2012. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én anno pretorianst adtam egy beloadért! hülyék vannak és lesznek is
2012. máj. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ,ha teheted ajándékozd oda valakinek. Nézd meg a forumokon ki az aki írása alapján megérdemli azaz ne ilyen ' agyon vki egy acot" Aztán a karmádnak ez tuti jót tesz:)
2012. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017-ben semmit.Nagyon lepukkant az oldal.Kinézetre mint 6 éve,a kínálat minősége és mennyisége szánalmas.
2017. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!