Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elrontottam a gépet, pár...

Elrontottam a gépet, pár útmutatás segítségével, mellyel gyorsabbá lehet tenni a torrent letöltést. Hogyan állítsam vissza?

Figyelt kérdés

5 mbites netem van, a letöltés mégis max 600kb/s-el ment, gondoltam átnézek pár jól értékelt, és a kommentek alapján hasznosnak tűnő videót, állítgattam az utorrent beállításokat, a haladókat is, ami nem nagy baj, mivel ha újratelepítem akkor reseteli az eredetire a beállításokat, de én belenyúltam a regeditbe, illetve letöltöttem valami "programot" ami tcpip.sys cseréjét hajtja végre. Mostmár 600kb/s-ről lecsökkent 200, néha 300 kb/s-re.

Nem kérek fikázásokat, hogy ezért kellett, azért kellett. Akkor írj választ, ha normális válaszod van.


2012. máj. 12. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy 5 Mbites nettel max. 640KB/s-al tudsz letölteni, szóval hiába próbálnád gyorsítani a letöltést, nem fog menni.
2012. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos annyit sikerült csinálni, hogy teljesen nyitva van a port, amit az utorrent használ, A tcpip limitet 10-re állítottam, net.max.halfopen-t is 10-re, a TcpNumConnections duplaszót a regeditben, pedig decimálisan 324386-ra állítottam. Így 400kb/s-el megy a letöltés, de ez még mindig kevés. Valamit rosszul csináltam?
2012. máj. 12. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Te tudod mit állítottál el, azokat mindet vissza kéne állítani.Ezért nem éri meg rendszerleíróban turkálni ha nem vagy biztos a dologban.
2012. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!