Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem ad be néhány alkalma...

Miért nem ad be néhány alkalmazást amit megosztottam az üzenőfalon a facebook?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy amikor kipróbálok egy alkalmazást a facebookon, nem mindegyik alkalmazást jeleníti meg az üzenőfalon amit megosztottam. De csak nálam áll fenn ez a probléma, ugyanis mindenki más látja hogy mit osztottam meg, csak nálam nem jelenik meg. Szerintem nem állítottam el semmit rajta, és kb másfél hete csinálja ezt. Van valami ötletetek, hogy lehetne ezt kijavítani?

2012. máj. 12. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

ritka de nálam is fennáll. Nem csak alkalmazásokkal, hanem bármi mással kapcsolatban is. 10ből 2 -t oszt csak meg, a többi 8 eltűnik valamerre útközben.


Ez több mint való fb probléma lesz, amíg nem csinálnak vele valamit addig így marad.

2012. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát ha mást nem tudok csinálni, és ha csak a facebook hibája akkor marad így.
2012. máj. 14. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!