Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám megcsinálni az...

Hogyan tudnám megcsinálni az Internetet?

Figyelt kérdés

Rákötöttem egy TP-link wifis routert egy D-link modemre (T-online internettel, amihez csatlakozni kell). Cross és sima háló-kábellel is megpróbáltam, de egyikkel sem működött, hiába próbáltam meg beállítani a routert, az ethernet led csak villogott a modemen, nem világított folyamatosan.

Szerintetek hogy tudnám megoldani, hogy működjön az Internet?

A válaszokat előre is köszönöm.



2012. máj. 13. 14:21
 1/2 djhell ***** válasza:
felléphet olyan probléma, hogy a géped MAC címe van beállítva a szolgáltatónál és csak azzal megy, tehát akkor szolni kellene, hogy javítsák ki a MAC címet a routerére, nem tudom hogy ez a T-onlinenál igy van-e mivel nem Magyarországon élek, de itt Romániában az én szolgáltatómnál igy van :)
2012. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy T-online ADSL-t használok D-link modemmel és TP-link routerrel. Nincs MAC cím szűrés a T-online-nál. Ha összedugod egyenes kábellel akkor mennie kell. A routerben csak az adsl felhasználónevet/jelszót kell beállítani.
2012. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!